Misschien heb je de BSIJP website deze week al bezocht en gemerkt dat deze volledig vernieuwd is en nu in maar liefst vier talen beschikbaar is 🎉
Bovendien zijn er allerlei nieuwe functies toegevoegd, waarvan je als lid helemaal gratis kunt genieten.
Er zijn nu twee accounttypes beschikbaar: een voor particuliere leden en een voor leden met een bedrijf.
Wat kun je doen als particulier lid?
In je account, kun je nog steeds:
- notulen van vergaderingen en belangrijke documenten bekijken.
Daarnaast kun je ook het volgende doen:
- Adverteren: Een paard verkopen? Maak een advertentie aan en deze verschijnt automatisch in de rubriek ‘verkooppaarden’.
- Hengst ter dekking aanbieden: vul alle gegevens in, en je hengst staat online.
- Markplaats: Heb je een jas, zadel of andere spullen die je niet meer gebruikt? Plaats ze eenvoudig op onze ‘marktplaats’.
- Bijrijder gezocht: Heb je hulp of een begeleider nodig? Plaats een oproep in deze rubriek en bereik de juiste mensen.
Leden met een bedrijf
Je wordt vermeld in de sectie ‘IJslanderbedrijven’. Naast de bovenstaande functies kun je:
- Bedrijfsgegevens: aanpassen en foto’s plaatsen.
- Evenementen aankondigen: deze worden dan weergegeven in onze agenda.
Wij zijn in ieder geval heel blij dit als vervroegd kerstcadeautje te kunnen aanbieden aan onze leden. Nog geen lid? Vanaf december kun je aanmelden voor 2025. https://bsijp.be/registreren/