Uitslagen BK

Uitslagen per proef met vermelding van de Belgische Kampioenen

Tölt in Harmony 

1ste en tevens Belgisch Kampioen: Marie Devos met Ála frá HRyggstekk – 5.30

Trail 

1ste en tevens Belgisch Kampioen: Paulien Rottiers met Grani vom Hermansbrug – 6.50

Gædingakneppi B – Flokkur

3 gedeelde 1ste plaatsen

Kiki Dirix met Saga frá Malou – 7.90

Eefje Vinken met Álfur frá Óskastöðum – 7.90

Nienke Schaafsma – Seifur frá Baldurshaga – 7.90

Belgisch kampioen: Monique Kloos met Tibrá frá Leirulækjarseli 2

Gædingakneppi A – Flokkur 

1ste en tevens Belgisch Kampioen: Kristof van Looy met Sjöund frá Bessastöðum – 8.00

PP1 

1ste Sanne Ponjee met Lúna frá Ponjee – 3.08

Belgische Kampioen: Stijn Rottiers met Skyggnir frá Bessastöðum

P2 

1ste en tevens Belgisch Kampioen: Rúna Dejaifve met Snær frá Úlfljótsvatni – 9.86 sec

Vlaggenrace 

1ste en tevens Belgisch Kampioen: Katerina Vlachos met Spyrna vom Römerhof – 0.49 sec

Cross Country 

1ste en tevens Belgisch Kampioen: Isabelle Penning met Ási frá Hvanneyri – 7.00

T8 

1ste Esmee Versteeg met Greifi frá Fensalir – 6.67

Belgisch Kampioen: Annelies van Gompel met Narmin van ’t Haegwindehof

T7 

1ste Kiki Dirix met Saga frá Malou – 5.92

Belgisch Kampioen: Manuela Hendriks met Kveldroði frá Hásæti

T7Youth 

1ste en tevens Belgisch Kampioen: Isabelle Penning met Ási frá Hvanneyri – 6.00

T6 

1ste Hilke Eiben met Brenna frá Malou 5.59

Belgisch Kampioen: Hanne Bonnez met Svás vom Forstwald – 5.34

T5 

1ste Anneke Hallebeek met Beli – 5.59

Belgische Kampioen: Jacqueline van den Heuvel met Snerpa frá Branstöðum – 5.42

T4 

1ste en tevens Belgisch Kampioen: Melissa Jennes met Flýtir frá Wyler – 6.04

T3 

1ste Marianne Timmerman-Alberts met Princessa van ’t Slingerbos – 6.28

Belgisch Kampioen: Kristof Van Looy met Drápa frá Sauðafelli

T2 

1ste en tevens Belgisch Kampioen: Toke Van Branteghem met Skrýmir frá Wyler – 7,13

T1 

1ste en tevens Belgisch Kampioen: Yves van Peteghem met Sleipnir frá Kverná – 6.89

F3 

1ste en tevens Belgisch Kampioen: Manuela Hendriks met Kveldroði f. Hásæti – 5.00

F2 

1ste Bo Cavens met Fönix frá Strandhólum – 588

Belgisch Kampioen: Stijn Rottiers met Hero frá Brunni

F1

1ste Irma Schortinghuis met Heljar frá Strandhólum – 6.64

Belgisch Kampioen: Yves van Peteghem met Björk ( Zib II ) Van JaCoGé

V5 

1ste Nancy Hofkens met Brútus frá Stærri-Bæ – 5.38

V5 Youth 

1ste Esmee Versteeg met Greifi frá Fensalir – 6.21

Belgisch Kampioen: Isabelle Penning met Ási frá Hvanneyri – 6.09

V3 

1ste Kiki Dirix met Saga frá Malou – 5.93

Belgisch Kampioen: Nell Pans met Lokkur frá Hofi

V2 : 1ste Odette Nijssen met Hjarrandi frá Aldenghoor – 6.23

Belgisch Kampioen: Aline van Gerven met Dröfn frá Wyler

V1 

1ste en tevens Belgische kampioen: Yves van Peteghem met Sleipnir frá Kverná – 6.53